img
img
img
img
img
img
img img img img

ROMER SAFEFIX PLUS

Producent: ROMER
 • Dodaj recenzję:
  • 1 500,00 zł
   Cena brutto: 1 199,00 zł
   Cena netto: 1 110,19 zł
  • Dostępność: img
  imgZłóż zamówienie do 23:59,

  zostanie wysłane jutro!

  Przesyłka kurierska: GRATIS

  Przesyłka pobraniowa: GRATIS
  Kiedy otrzymam przesyłkę?img
  Dlaczego my?img
  img
  img
  img

  Romer Safefix Plus

  Fotelik samochodowy Romer Safefix Plus przeznaczony jest dla dzieci od 9 do 18 kg ( od ok. 9 m-ca do 4 lat ).

  Cybex Solution X2 Fix testy ADAC Romer Safefix Plus testy ADAC - wynik ogólny testu 4 gwiazdki.

  Romer Safefix Plus - lider bezpieczeństwa w podróży co potwierdzają doskonałe wyniki testów ADAC. Safefix Plus zapewnia pełną ochronę oraz komfort. System ISOFIX łączy fotelik z punktami mocowania ISOFIX w pojeździe. Jedyny w swoim rodzaju system zabezpieczający przed przechyleniem w połączeniu ze wspornikiem zapobiega przechylaniu się i obracaniu oraz zmniejsza w razie wypadku ryzyko przemieszczenia się głowy.

  Poszukujesz fotelika samochodowego w kategorii wagowej 9-18 kg, który zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu? Wybierz Romer Safiex Plus - fotelik samochodowy, który cieszy się zaufaniem wielu rodziców na całym świecie.
  Fotelik ten to gwarancja maksymalnej ochrony podczas każdej podróży. Dzięki systemowi ISOFIX mocowanie fotelika jest nie tylko szybsze i łatwiejsze, ale bezpieczniejsze - zapewnia większą stabilność. Zaś specjalny system antyprzechyleniowy, chroni przed przechyleniami w razie uderzenia bocznego i czołowego. Fotelik posiada dodatkowe pięciopunktowe szelki bezpieczeństwa. Dlatego zajął wysoką pozycję w testach ADAC.

  Romer Safiex Plus to również maksymalna wygoda podróżowania. Konstrukcja fotelika została tak wykonana, by nawet podczas długiej jazdy samochodem dziecko czuło się wygodnie. Możliwe jest to dzięki miękkiej tapicerce, regulowanemu zagłówkowi oraz możliwości regulowania pozycji siedziska.

  Dodatkową zaletą jest możliwość szybkiego zdjęcia obicia i wyprania tapicerki - bez naruszania pasów i konieczności ich ponownego regulowania.

   

  Zaawansowana technologia ISOFIX firmy BRITAX ROMER

  Od chwili wprowadzenia systemu ISOFIX w 1997 roku, firma ROMER BRITAX rozwinęła jeszcze bardziej ten system i zwiększyła jego bezpieczeństwo. W razie wypadku, zaawansowany system antyprzechyleniowy redukuje przemieszczanie się dziecka do przodu i zmienia działanie siły wypychającej w kierunku bardziej w dół niż do przodu. Zmniejsza to ryzyko uderzenia głowy dziecka o wnętrze pojazdu i znacznie redukuje obciążenie powstałej siły na dziecko.  Podpórka wspiera fotelik na podłodze pojazdu i dodatkowo go stabilizuje. W ten sposób minimalizowana jest rotacja fotelika. Lista pojazdów, na której można sprawdzić, czy fotelik SAFEFIX plus jest zatwierdzony dla samochodu, znajduje się poniżej.

  Lista pojazdów z ISOFIX, w których można zamontować fotelik samochodowy Romer Safefix Plus


  Romer Safefix Plus instrukcja Instrukcja fotelika Romer Safefix Plus dostępna jest pod tym linkiem - instrukcja safefix plus

  Romer Safefix Plus film


  Chcesz mieć pewność, że fotelik samochodowy jest idealnie przystosowany do bezpiecznej i komfortowej podróży dziecka w przedziale wagowym 9-18 kg? Zdaj się na profesjonalistów - wybierz Safiex Plus od firmy Romer!
  Romer Safefix Plus filmy YouTube

  Polecamy produkty